| GiuliaTamas a întrebat:

Uitati asta sunt eu http://s597.photobucket.com/....../giuli200/ mi-ati putea da niste imagini cum sa ma tund

Răspuns Câştigător
| ioana_6413 a răspuns:

Păi, spune-i mamei tale că nu eşti singura care crede că parul tău n-are nevoie de nicio schimbare, şi că arată prea bine aşa. happy wow, la mine e invers, când îmi vine ideea să-mi tai şi 1 cm din păr, îmi ia ceva s-o conving pe mama. laughing

5 răspunsuri:
| GiuliaTamas explică:

Nu vreau in scari

| GiuliaTamas explică:

Mie greu cu el si mama ma bate la cap sa il tund dar nu vreau prea scurt multumesc babyangel

| ioana_6413 a răspuns:

Tunsoarea din poza e foarte ok happy

| andreutz99 a răspuns:

Asa arati bestial nu trebuie sa te tunzi :X

| babyangel a răspuns:

De ce sa te tunzi? iti sta foarte bine asa:X