| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU in 15 am sa ma tund si inca nu stiu cum.am gasit o frizura pe care o ador dar nu stiu daca sa ma tund asa uitati... http://i628.photobucket.com/......ot2243.jpg si uiati o poza si cu mine [evitati fata penala:)))] http://i597.photobucket.com/albums/tt54/giuli200/DSC0050 9.jpg?t=1288982714 poza e facuta acum 2 ani am aceeasi freza. acum am 13 ani :) de ce credeti sa ma tunda sa sau este o frizura cam de domnisoare :(?

9 răspunsuri:
| G a răspuns:

Hmm nu cred ca ti se potriveste. iti trebuie par destul de des pentru frizura aia. mi se pare ca tu il ai mai rarut [sau poate nu vad bine, ca in poza ai parul dat dupa ureche]. de asemenea, iti trebuie par mai lung. fata din poza are bretonul lung si des, al tau e scurt si rar, subtire. poate daca iti lasi parul si bretonul sa creasca ceva mai mult, vei putea sa te tunzi asa. big grin
apropo, te prinde foarte bine si tunsoarea pe care o ai acum. happy

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Mie imi place asa cum esti acum! Chiar imi place stilul de breton
. Iar parul tau nu cred ca e ada[tat necesar sa il tunzi asa cum ai vz in poza, Depinde de tine!

Bafta

| JustMeBăi a răspuns:

Nu'i pentru tine. Ar insemna sa-ti indrepti mereu parul cu placa, fixativ, alte cele...si eu sunt asa si chiar m-am saturat ca trebuie sa pierd o ora sau 2 in fata oglinzii pentru a ma aranaja.happy

| GiuliaTamas a răspuns:

Deci ce credeti sa ma tund asa *

| GiuliaTamas a răspuns:

Mda hai laudate!

| GiuliaTamas a răspuns:

Sunt tunsa in scarii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca ti se potriveste:d
aia e un fel de frizura scene.eu sunt tunsa asabatting eyelashes

| ShyKido a răspuns:

Heii there. Ador tunsoarea fetei cu ochelari.

| ellena11 a răspuns:

Imi place foarte mult. e misto rau:X:X