| GiuliaTamas a întrebat:

Http://i597.photobucket.com/......c9b4-1.jpg aceasta sunt eu puteti va rog sa imi ziceti ce tunsoare mi s-ar potrivi [o imagine imi e de ajuns] vreau sa va anut a aceasta intrebare am mai pus-o odata si toti useri imi spuneau ca imi sta bine cu aceasta frizura dar eu neaparat trebuie sa ma tund azi ma ajutati?

3 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Lasa-ti bretonul sa mai creasca si poarta-l intr-o parte sa iti mai eliberezi chipul. si tunde-te filat :*

| LoveMusic a răspuns:

O, chiar îţi stă bine :*

Ai putea încerca ceva mai lejer.

Eu te-aş sfătui să te tunzi în scări. E foarte lejer, uşor de aranjat şi frumos. Eu aşa sunt tunsă happy

Fundăă?

| ladygaga a răspuns:

Chiar iti sta bine asa.

Poti incerca un breton pe o parte, sunt sigura ca ti-ar sta mult mai bine. smug