| NYCity a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre site'ul clickshop.ro, e de incredere? adica sa nu trimita produsele zgariate, stricate sau sparte.

Răspuns Câştigător
| MoraruLiliana1 a răspuns:

Nu am mai intalnit in viata asemenea neprofesionalism! De 1 saptamana incerc sa aflu de ce nu primesc telefonul Samsung A5 in valoare de 1340 lei comandat si platit in avans cu cardul si nimeni nu stie sa imi explice : ba ca nu e pe stoc, ba ca e, ba ca sa astept raspunsul de la depozit, ba ca sa anulez comanda si sa fac alta! Am facut reclamatie scrisa si telefonica si tot ma suna si imi dau emailuri in care ma asigura ca voi primi raspuns! Dar nimeni nu imi spune cand primesc telefonul! Le-am dat termen pana maine si apoi fac plangere la Anpc! Imi pare rau ca nu am adresele de email ale directorilor lor, sa afle ce fel de angajati au! O sa scriu pe toate forumurile posibile despre experienta mea cu acest site! Feriti-va de clickshop!

comanda Clickshop.ro AUF-BE-1042258\DEB-BE-000038805

1 răspuns:
| andrutza1323 a răspuns:

Pai este foarte bun.Are produse foarte bune.De acolo comand si eu si nu am avut niciodata probleme.Incearca si ai sa vezi ca rezultatul va fi remarcabil.Si nici nu sunt foarte mari la preturi