| Carmen_Violeta_1973 a întrebat:

Buna!
Ati cumparat vreodata parfumuri de pe olx sau tocmai.ro?
Vreau sa cumpar un parfum Giordani de acolo si imi e frica sa nu fie teapa... Ce ziceti?
Dar de ce sunt mult mai ieftine decat cele pe care le comandam, de exemplu, dintr un catalog de la Avon, Oriflame?

Răspuns Câştigător
| lindemona a răspuns:

Buna,

Sunt Gerlinde si sunt consultant Oriflame din 2011.
Pretul produselor de pe aceste site-uri uneori este mai mic nu doar pentru ca este teapa sau ca sunt folosite. Consultantii primesc multe cadouri sau iau produsele la preturi foarte mici. In acest caz, ei le vand pe site la un pret mult mai mic fata de catalog.
Totusi, cel mai bine este sa comanzi de la un consultant, astfel platesti comanda cand o primesti. Sau poti deveni chiar tu consultant. Sunt multe avantaje: oricum folosesti geluri de dus, sapunuri, sampoane, parfumuri, cosmetice, etc. Devenind consultant, poti economisi banuti frumosi. Sau chiar poti castiga bani prin vanzari sau devenind lider.

Daca doresti sa te inscrii la Oriflame sau sa aflii mai multe, te astept cu mare drag in echipa mea. Ma poti contacta pe:
- pagina https://www.facebook.com/lindemonablog
- facebook https://www.facebook.com/iuhasz.gerlinde
- email iuhasz.gerlinde@gmail.com
- telefon 0721752292

Pe scurt, avantajele consultantilor sunt:
- discount de 23%, 30% sau 40% in functie de valarea comenzii
- program de bun venit (pentru cei care sunt noi inscrisi)
- programe de loialitate
- programe de sponsori
- oferte extra-catalog
- oferte speciale pentru consultanti
+ multe altele.
Produsele sunt pentru toate tipurile de persoane, de la elevi la persoane peste 55 de ani. Au calitate foarte buna, atat produsele cosmetice, cat si cele de ingrijire zilnica sau accesorii.

Daca vrei sa devii consultant Oriflame, sa castigi bani si sa arati bine, te astept in echipa mea;)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt mai ieftine pentru ca poate fi si teapa.

| KamaSutra a răspuns:

Pentru ca nu sunt originale!
Eu te sfatuiesc sa cumperi de la o firma sigura. Platesti mult dar macar stii ca nu e un fakehappy

| danutzu96 a răspuns:

S-au dat multe tepe pe aceste situri, nu poti sti niciodata ce este in colet chiar daca zic ei livrare cu verificare nu sta curieru/posta sa deschizi tu coletul cand il primesti. Eu am cumparat de multe ori de pe okazii dar cumpar de la utilizaturi cu calicative 100% pozitive

| ApeleazaLaRaspunsulMeu a răspuns:

Pana acum ai primit numai raspunsuri gresite. Oameni buni, cele de pe OLX si Tocmai sunt mai ieftine deoareceau fost deja folosite sau doar cumparate.

| Havoc a răspuns:

Mai bine te duci intr-un mall sau iti comenzi de la firma oficiala, sau de pe oriflame, avon etc decat de pe olx sau tocmai.ro Sfatul meu se dau multe tepe acolo. Orcum funda plz.