| 10011993 a întrebat:

Care dintre urmatoarele parfumuri vi se par potrivite pentru revelion:
pur blanca( avon)
little black dress( avon)
tressle ( avon)
volere de magnolie( oriflame)
giordani gold ( oriflame)
Xo
astept pareri:*
revelionul il fac cu prietenii
si as vrea sa port un parfum potrivit:*

12 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Eu cred ca Little Black Dress este cel mai potrivit pentru un revelion.
Sarbatori fericite!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Singurul parfum care imi place cu adevarat este little black dress!(este dulce, minunat ). de celelelte, nu am ce sa spun pentru ca nu imi plac! de giordani nu mai spun! mi se pare oribil! LITTLE BLACK DRESS!

| anss23 a răspuns:

Pur Blanca.happy

| rapgirl123 a răspuns:

Pur blanca happy

| Andreea19Alina a răspuns:

Volere de magnolie! e cel mai potrivit dintre parfumurile astea, tias fi recomandat altele dar u leai pus pe astea! in fine nu mai conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Volare Magnolia sau Giordani Gold.

| anna9372 a răspuns:

Dupa parerea mea toate sunt potrivite, nu cred ca noi ar trebui sa decidem pentru tine. sfatul meu este sa nu te gandesti la asta. stiu ca vrei sa arati si sa mirosi perfect la fel ca orice femeie. eu in locul tau m-as hotara in ultimul moment dpa ce sunt imbrecata aranjata gata de iesit pe usa m-as duce in fata parfumurilor sa vad care ma inspira pe moment gen care striga mai tere "eu, alege-ma pe mine ". ideea e sa te simti tu comfortabil si in largul tau pentru ca odata ajunsa acolo toate acaceste detalii trec pe plannul doi ideea e sa te distrezi

| Patadeculoare a răspuns:

Giordani gold...este cel mai potrivit pentru revelion desta mi-am luat si eu:XX e traznet:X

| Alinaaa21 a răspuns:

Pai.eu as zice little black dress happy.Ar fii perfect!happy

| liduta a răspuns:

Pur blanca

| andraalexandra a răspuns:

Buna!
Eu cred ca ti s-ar potrivi la Revelion, parfumul Giordani Gold!
Mie imi place foarte mult si cred ca este cel mai bun parfum din cate cunosc eu.
Iti doresc un Revelion plin de aromele parfumului recomandat!

| AndreeaAndy599 a răspuns:

Mie personal imi place Littel black dress happy