| Andreea20000 a întrebat:

Buna!

Ati facut cumparaturile pentru scoala? Ce vi-ati cumparat? Vreau sa descrieti produsele!

2 răspunsuri:
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Buna! Da eu mi `am achizitonat oarecum tinuta oentru scola.Am fost in Afi acolo pot spune ca imi gasesc hainele pe gustul si preferintele mele.Mi am luat un tricou verde larg,blugi scurti,balerini verzi si cateva accesori + o geanta gen sacosa ador aceste genti.E o tinuta lejera, simpla, pe gustul meu si ce pot sa zic care ma caracterizeaza.Ma decid foarte greu deci sunt surprinsa ca am facut cumparaturile intr-o zi.Tu ti ai cumparat. Daca nu, Bafta! Pupiciikiss

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Pentru*