| GiuliaTamas a întrebat:

Ati facut cumparaturile de scoala ce ati luathappy?

11 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Nu e chestia pentru scoala...
I mean la mine e obocei ca la inceputul lui August sa ma duc sa ma interesez sa vad ce a mai aparut nou si daca imi place, ca deh vine toamna si garderoba trebuie improspatata big grin
Deocamdata mi-am cumparat o pereche de tenesi ca mi-a picat pe ei si. na nu au mai avut scapare laughing
Dar adevaratele cumparaturi la mine "se achizitioneaza" mereu la inceputul lui Septembrie happy

| GiuliaTamas explică:

Mistik si ce eu doar am intreb daca observi aproape toti au cate ceva de ce te dai singura in seamastraight face?

| mistikk a răspuns:

Nu crezi ca mai este o luna de vacanta? asa. dupa tine...nu ai observat deloc?

| mistikk a răspuns:

Ptr ca punteti intreari fara sens pune intrebarea cand se apropie scoala

| KeepCalm a răspuns:

Dupa ce ma intorc de la marehappy
. nu prea multe oricum. mi-au ramas de anul trecut o gramadalaughing

| Ramona_5995 a răspuns:

Eu inca nu :d.
Eu astept intai sa vad ce si cum ne trebuie :d.
Ca la noi la scoala. intai ne zic astia ce caiete ne trebuie. [de clasa, teme, etc], cu ce sa scriem, etc.
Tu? :*

| Drinni a răspuns:

Buna, da, mi-am cumparat asa:Un ghiozdan genial si o geanta de umar, caiete mari de romana si matematicahappy, un stilou genial, un penar happy...creion mecanic de la roating albhappy...niste pixuri draguta, un planner, trusa de geometrie noua, un bloc de desen si o mapa draguta pentru elhappy
Haine:O pereche de tenisi rosi si una neagra, un twed, Uggshappy. o caciulitza, bluze.hanorace,veste,blugi,pantofi,esarfe.si alte cateva pe care nu mi le mai amintesc... aaa1 si in categoria de mai sus:Carti de citit si manualehappy... fundita?

| maduuuu a răspuns:

Buna! Nu le-am facut... dar abia astept:X

| Yuji a răspuns:

Doua ghiozdane. unu pentru dus si unu pentru intors.

| DenisaDenisuk a răspuns:

Ew nu am luat nimic inca trs imi dealista cu ce big grin