| Deni_Denissa_1997 a întrebat:

Ati fost careva la solarul de la Blondy s beauty studio? Spuneti mi si mie cum e,vreau sa ma duc si eu la solar si e pt prima data,nu prea stiu cum e, ma puteti ajuta? multumesc

1 răspuns:
| florentinasilvia a răspuns:

E foarte simplu, te duci intri platesti jajaja intri in incaperea unde este aparatul solar vei ramane singura te dezbraci poti toples daca vrei si te introduci in aparat dupa care iti tragi clapa in jos deasupra ai anumite functii daca vrei sa alegi daca nu e ok si asa insa trebuie sa faci cateva sedinte ca sa functioneze super bine, rezultatul se vede de la prima