| AndaPanda01 a întrebat:

Ati incercat fondul de ten L'oreal Paris accord parfait? Nu stiu daca sa il iau pe acesta sau unul dintre cele de la Max Factor: Lasting Performance sau Colour adapt. Am tenul destul de sensibil si nu pot sa folosesc chiar orice. (e si putin uscat). Pareri? voi ce imi recomandati?

1 răspuns:
| jojo92 a răspuns:

Este foarte bun Lasting Performance.Este bine si sa te duci la un salon nu foarte scump si sa iti faca un tratament facial o cosmeticiana.Rezultatele sunt super bune.