| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor.am o intrebare.care dintre voi ati folosit fondul de ten L'oreal Accord Parfait? cat costa? eu nu prea folosesc fond de ten.insa am tenul uscat si mi ar trebui unul mai cremos care sa se intinda bine. ce fond de ten imi recomadati? sa fie unul la un pret accesibil.nici f scump dar nici ieftin.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.Pai pretul lui este de 54, 99 ron...Desi nu l'am incercat, am auzit cateva prietene de ale mele. E bunwinking Desi eu nu as da atatia bani pentru asa ceva.Insa iti recomand fondul de ten de la Max Factor Colour Adapt, foarte bun.Costa in jur de 37 ron...

6 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Eu am dat pe acest fdt 53 de lei dar pentru ca era luni la dm i'a facut reducere de 10% am dat 53 de lei -5. 3 leilove struck si iti recomand si tie sa faci la felbig grin eu sunt foarte multumita de el si ti'l recomand.

| MissCamelia a răspuns:

Este un fond de ten ok, iit recomand in primul rand sa aplici o crema hidratanta inainte de fdt. Poti incerca Colour Adapt de la Max Factor, este foarte bun.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

lolita
| lolita a răspuns:

Eu folosesc, si imi pare foarte bun, costa 20 de euro.

| Babushka a răspuns:

Produsele de la L'oreal mi se par bune chia f bune nu cred ca tocmai asta nu e bun nu stiu n-am incercat oti incerca si Affinitone de la Maybeline NY (25 RONwinking sau daac vrei de la L'OREAL poti incerca si Infaillible(40-45 ron)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

45/50 ron estehappy. eu am folosit si am fost foarte multumita, este bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Folosește o cremă de zi hidratantă pe bază de apă, fondul de ten are rol de a masca imperfecțiunile.
Este un fond de ten bun, costă 50-60 ron. Nu uita să dai și cu o bază de machiaj înaintea fondului de ten.
Pa, pa.