| anonim_4396 a întrebat:

Buna
ce marca de fond de ten folositi pentru tenul gras.
sincera sa fiu eu nu stiu exact ce tip de ten am. dar cand folosesc fondul meu de ten l'oreal accord parfait imi luceste fata dupa un timp.
kisss

3 răspunsuri:
| babykeykey a răspuns:

Cel mai bun fond de ten este, dupa parerea mea, Revlon ColorStay Combination/Oily Skin...il folosesc de 2 ani, ramane pe fata, se intinde usor, are putere de acoperire, e perfect! Siii...nu e nici foarte scump! Eu il iau cu 70 ron!happy
Bafta!

| Maiaaa1 a răspuns:

Cliniqe. este cel mai bun. dar scump, este 250 de lei big grin

| BiancaLYS a răspuns:

Cum a spus si "babykeykey".
Revlonu'rile sunt foarte bune. Dar si cele de la Maxfactor. incearca ultimul aparut de la Maxfactor: EXPERIENCE. tatal meu il vinde cu 62 de lei. Deci il iei pana in 70 de leiwinking