| Anonim_3431 a întrebat:

Buna aveti idee de unde se pot cumpara haine sport gen colanti, tricouri, bustiere de la un second hand? M-ar interesa sa-mi achizitionez genul asta de articole dar sincer nu vreau sa dau foarte multi bani pe ele laughing)

1 răspuns:
| suiramikkk a răspuns:

Cauta pe google sports woomie, ai toate prostiile acolo, de la 5 lei la 10 milioane, singurul dezavantaj e ca uneori ai de asteptat pana la 2 saptamani deoarece se trimit din alta tara.