| IMISSYOUBABY a întrebat:

avti incredere in hainele comadate dupa net, as vrea sa comand si eu imi recomandati sa comand, daca da spuneti-mi un sait de unde pot comanda haine ieftine. funda+vot rapid!

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Prefer sa ma duc la magazine sa caut si sa probez. daca nu imi place caut altceva sau daca e mic imi iau o marime mai mare. asa vad si ce material e. daca e de calitate sau nu.
pe net prefer sa comand doar carti, genti sau bijuterii.
haine nu.happy

8 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Www.okazii.ro Singurul in care am increere/.

| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Eu iti spun sa nu comanzi haine de pe net fiindca sunt scumpe si eu nu am incredere in ele, nu tin mult deci eu iti recomand sa le cumperi din magazin fiindca pe aceia le poti proba si le vezi cu ochii tai, sper ca te-am ajutat funda?:*

| Fashion a răspuns:

Buna! Eu chiar am incredere! Iti dau un site care are lucruri foarte calitative si nici o data nu m-am pacalit cu vreun produs. Asa am mai cumparat eu de pe mai multe site, dar m-am pacalit cu produsele cumparate.Ba alta culoare, marime, calitate etc. De la bonprix.ro am cumparat multe haine si sunt foarte calitative si se gasesc preturi pentru toate „pungile". Ar mai fi si miniprix si tot asa am fost multumita! Daca mai ai vreo neclaritate intreaba-ma pe privat si-ti voi raspunde cu mare placere :X :* sper ca ti-am fost de folos!

| Cosminovici18 a răspuns:

Eu nu am incredere si nici nu iti recomand ti-am zis ca prietenii mei si-au luat teapa! mai bine imi iau direct in magazin! ca pe net iti poate arata un hanorac foarte missto nike si cand ti-l aduce iti aduce un hanorac care scrie MADE IN CHINA si mai e si second-hand! deci las-o balta cu netul! Mai bine iti iei din magazin direct si te uiti daca sunt Made in China! funda?

| OaNaツ a răspuns:

Eu nu am incercat, dar nu prea am incredere

| matsa15 a răspuns:

Www.miniprix.ro aici ai haine ieftine de firma. Eu mi-am mai comandat de pe site si mi-au venit haine cu eticheta de berska sau alte brand-uri in schimb trebuie sa ai grija la marimi si pe pagina fiecarui produs ai comentarii de pe facebook unde persoane care au cumparat isi dau cu parerea. eu zic sa le citesti pentru ca te vor ajuta foarte mult

| sandrika12 a răspuns:

Pai eu nu as avea incredere,trebuie sa vezi co ochii tai,cine stie,poate nu sunt de buna calitate, dar daca cauti pe site-uri bune poti gasi de calitate dar scumpe, ieftine si de calitate sigur nu gasesti.Eu zic sa te duci singura la magazine din orasul tau in perioada de reduceri, acolo gasesti si ieftine, si de calitate. Sper ca te-am ajutat!(: