| Adelina12maria12adelina12 a întrebat:

Buna! Azi dimineață aveam 350 de puncte pe shein iar acum mi au dispărut și mai am 88, este a doua oara când se intampla, știe cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Atunci intra si citeste tot regulamentul si de ce ti-au retras punctele.
Vezi sa nu fie fee-ul pe care-l retrag ei ca-ti amdinistreaza contul.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Punctele acelea trebuiesc folosite intr-un timp anume, daca ai depasit zilele respective, atunci pierzi punctele nefolosite.

| Adelina12maria12adelina12 explică (pentru Violleta2022):

Nu am depășit zilele, le am făcut din live uri pe shein și recenzii

| Violleta2022 a răspuns (pentru Adelina12maria12adelina12):

Atunci intra si citeste tot regulamentul si de ce ti-au retras punctele.
Vezi sa nu fie fee-ul pe care-l retrag ei ca-ti amdinistreaza contul.