| Anonim0246O a întrebat:

Dacă nu sunt acasă când vine comanda de pe shein... Ce se întâmplă, rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Pentru că sunt fan cumpărător de pe acest site, nu îți face griji in privința banilor. Daca nu ești în data predarii poți suna a doua zi curierul sa vezi daca pachetul îl mai are ori la predat pentru retur.
Daca i-a dat retur, intri in aplicație la "Me" în colț dreapta la tehnic suport și le spui că nu ți-a fost predat coletul și dorești banii. Poți alege in cont bancar ori wallet (daca vei mai dori sa comanzi ai deja banii in aplicatie). Banii se restituie repede.
Pentru alte detalii găsești doua grupuri pe Facebook cu Shein Romania.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Te mai cauta o data sau de 2 ori iar daca niciodata nu te gaseste acasa atunci comanda se anuleaza iar daca ai platit inainte banii ti se vor restitui odata... laughing

| yuanaaa a răspuns:

Mie asta mi s-a intamplat acum un an, miercuri mi-a venit comanda, nu eram acasa pana sambata, m-am dus la sediul de la firma care mi-a livrat comanda (de ex fancourier) si de acolo am luat comanda