| MissMadCokiee a întrebat:

Buna azi mi-am luat ceara depilatoare - la cald de la Sesu am auzit ca este buna da singura mea intrebare este de unde pot lua benzile cu care sa trag ceara de pe picioare si cat costa e prima oara cand ma fac cu ceara...

Răspuns Câştigător
| music4ever a răspuns:

Aceea e ceara la rece is 14 benzi depilatoare + 2 servetele cu ulei de aloe vera pentru curatarea cerii de la firma farmec nu stiu cat costa cam 7 lei sau cam asa sper ca te-am ajutat:d