| intrebare3 a întrebat:

Heeei! :* m-am epilat prima oara miercurea trecuta(cu bicul, eram in graba). Acum mi-am luat niste benzi depilatoare cu ceara. Parul a crescut, dar e inca destul de mititel(benzi de la Farmec). Ce ziceti? Sa mi-l dau jos acum cu benzile? Imi va iesi? happy multumesc!

Răspuns Câştigător
| policewoman16 a răspuns:

Daca parul are minim un milimetru (cam o patratica de caiet de mate) este numai bun de luat. Ai foarte mare grija insa sa incalzesti bine benzile inainte, nu intre palme, ci mai bine cu un uscator de par, caci daca ceara nu e bine incalzita, atunci cand tragi banda o sa iti iei pielea cu totul, am patit si eu si doua prietene de ale mele. te pup