| EmmaCriss a întrebat:

Buna baieti. Ce parere aveti despre fetele putin mai diferite. Aici ma refer la look. :-) De exemplu: eu sunt o persoana mai indrazneata si imi place foarte mult sa ma joc cu imaginea mea (dar fara sa exagerez). Cel mai des port haine in stilul celor anime. :-) Vreau pareri sincere. kiss kiss

2 răspunsuri:
| HikariAi a răspuns:

Salut! Din punctul meu de vedere e foarte bine! Insa parerile sunt diferite, acum depinde de fiecare persoana si de gusturile lui/ei

| Cutean_Anisia_1975 a răspuns:

Stiu ca nu sunt baiat dar eu cred ca tu poti face ceea ce vrei cu lookul tau. Tine minte, e imaginea ta! Fa-o cum te simti bine in ea. Fa-o cum iti place!