| Bubux11 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral? Vreau o pareri sincere!

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la femeie la barbat e interesant dar de la mine la ea nu o fac decat daca pune putina visinata sau ceva bun sa aiba gust dulce laughing

| Mikado998 a răspuns (pentru mgtow):

Ferească sfântul happy

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care sexul oral este executat la marea arta, aceasta va produce o senzatie super placuta pentru ambii parteneri mai ales daca se ajunge la finalizare simultan cum se intampla in cazul unui 69 de vis.

| LoveSleep a răspuns:

E vară, oricum ești obișnuit să lingi înghețata. Ce mare diferență?

| Sofer a răspuns:

E mișto. Încearcă.

| Felys a răspuns:

Este la fel de riscant in contactarea unor boli ca si sexul normal neprotejat si mai e si scarbos pe deasupra

| Suck a răspuns:

Incearca, daca ai incercat... continua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am incercat nici un fel de sex, dar imi permit sa spun ca sexul oral e scarbos! A scris un user o data si sunt de acord cu el:"Bolnavii societatii cei care fac sex oral!"

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Oare cei care practica sexul oral sunt cu totii bolnavi? Citind acest pasaj poate iti vei schimba opinia : ""Veti afla opinia lui Ciprian cu privire la un adevarat top mondial al sexului oral, in care asiaticele se impun prin ritm, iar sud-americancele prin senzualitate si pasiune. Te va surprinde sa afli ca musulmancele fac sex imbracate si nu au auzit de sexul oral, sau ca chinezoaicele se poarta natural, epilandu-se doar cele considerate drept prostituate de toata societatea."" Ti-as recomanda sa citesti cartea lui Ciprian Enea. http://www.cafeacutaifas.ro/jurnalul-unui-calator-boem-ciprian-enea/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru recomandare corbulalbrosu, dar aici fiecare este liber sa isi exprime parerea, asta e parerea mea si nu o voi schimba nici cand imi voi incepe viata sexuala. Eu am principiile mele, putin imi pasa mie ce fac si cum fac asiaticele si musulmancele sau americancele, eu nu ma iau dupa nimeni.

| Happyjump a răspuns:

Ceva cereri spun ca n-o sa facă niciodata, si o fac toti.

| Sergiu1996 a răspuns:

Nu e pentru tine!

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Este ceva obisnuit, care ne place, dar care ne este frica sa recunoastem.

| Şaptepăcate a răspuns:

Trebuie sa incerci sa vezi daca iti place, lasand la o parte bolile sau igiena, daca are ceva sau e murdar nu te culci cu el, normal. Unii cred ca se injosesc sau se ascund de "gura lumii" recunoscand ca o fac. Faci sex/dragoste pentru placere, ta si a lui, provocandu-i partenerului placere se amplifica si a ta. (poate sunt mai ciudat si doar eu sunt asa)
In momentul in care sunt cu cineva care imi place, o doresc, sunt excitat, vreau sa ii sarut/ling/musc fiecare parte din corp in special cele care stiu ca ii ofera cea mai mare placere.

Cam lunga parerea mea, dar asta e.

| RaisaPretty a răspuns:

E bun

| cosmin986522 a răspuns (pentru RaisaPretty):

Si daca iti ejaculeaza in gura ai accepta?

| RaisaPretty a răspuns (pentru cosmin986522):

Da. A ejaculat in gura. Când a ejaculat nu ii țin tot penisul in gura, il țin pe vârful buzelor

| cosmin986522 a răspuns (pentru RaisaPretty):

Poti sa dai in privat o adresa sa putem vb?

| Leo1993 a răspuns:

E foarte placut pentru ambii

| IonutIoni123 a răspuns:

Fa ce iti placehee hee

| Mikado998 a răspuns:

O parere destul de normala între un soț și o soție. Nu pentru toata lumea. Repet doar soț și soție happy e ceva normal! Dar ca sa faci asa unui necunoscut sau sa încerci cu mai mulți. Nu prea e normal.dar asa daca o vei face cu soțul tău succes. Nu i ceva de ras e firesc

| Iacob_Iulia_2000 a răspuns:

În loc de sex oral, îți propun nişte meditații la română

| Bubux11 explică (pentru Iacob_Iulia_2000):

Copile straight face Am gresit toata lumea greseste perfectobatting eyelashes Si am vrut sa aud parerea voastra dar ma rog sariti voi cu curu-n sus ca de obicei big grin

| Anais19 a răspuns:

Fiecare are o paprere diferita, unii il considera ceva normal intro relatie, altii nu vor sa auda de "asa ceva". Important este ce parere ai tu si nu restul.