| Fundă25 a întrebat:

happy
Banchetul. vesnicele intrebari. Asadar, 1.65 inaltime, 52kg, sani nu foarte dezvoltatistraight face, fund potrivit, ten inchis, par sub umeri, ondulat.
1. Ce rochie mi s-ar potrivi? As vrea ceva nu foarte elegant, ceva mai de cocktailhappy.
2. Ce coafura ar trebui sa am, tinand cont ca nu vreau sa il las asa simplu, m-as duce la coafor sa ma indrept, ce credeti?
3. Ce incaltaminte ar fi adecvata?

Ms!

3 răspunsuri:
| ionela_2042 a răspuns:

Buna,
Pai de rochita nu prea stiu ce sa zic, cred ca sunt de acord cu ceva mai simplu.Parul ar fi ok daca l-ai indrepta pentru ca se poarta foarte mult acum.Si incatlamintea as opta pentru o pereche de pantofi cu platforma pentru ca la fel sunt foarte la moda si pentru banchet cred ca se potrivesc, depinde de locul unde il faceti!happy

| Teo_9338 a răspuns:

Buna! In materie de rochie ai putea purta o rochie pana la genunchi (sau mai scurta), care se prinde de gat. Daca esti blonda incearca o noanta de rosu. La par poti sa ti-l carliontezi la coafor si sa il rogi pe cuafez sa-ti prinda cateva suvite ca un coc. Iar la patofi tinand cont ca esti inalta ai putea incerca balerini sau pantofi cu toc scurt. Cu placere!