| MorphineGirl a întrebat:

Deci sunt satena am 1. 60 40 kg ..si peste 1 luna am banchetul, sunt tunsa bob la spate pana la ceafa si in fata cam cu 2 cm peste umeri, inainte aveam paul pana la fund si ondulat am facut marea greseala sa ma tund si partea cea mai rea e ca trebiue sa imi indrept parul in fiecare zi deci e foarte ars si nu stiu cum sa mi-l aranjez la banchet pentru ca daca il las desprins dureaza doar 2 ore si se increteste si arata foarte urat deci vreau ceva idei in legatura cu parul si ceva rochi sa se asorteze cu coafura depreferat corset si jos cu volanase de preferat rochie neagra

Si inca ceva cati cm sa aiba tocul pantofilor si avand in vedere ca sunt slaba pentru inaltimea mea si am putin "spatiu"intre picioare cat de lunga sa fie rochia?

Am pus intrebrea si la adolescenti dar nu am primit nici-un raspuns.

2 răspunsuri:
| Ager a răspuns:

Despre tot ce ai scris nu știu ce să-ți răspund, în afară de pantofi.
să nu-ți iei cu tocul prea înalt, asta dacă vrei să ieși întreagă de la banchet.

| AnnaPunct a răspuns:

Pai.Incearca sa dai parul cu fixativ.Si dupa ce il speli nu-l usca cu fionul. Ti se va arde la varfuri.Nici cu placa sa nu-l dai.Il usuci cu un prosop.Rochia ar trebui sa fie mai sus de genunchi si pantofii cu tocul mai micuthee heecam de 5 cmhee hee. Sper ca ti-am fost de ajutor>big grin