| SkrillexS a întrebat:

Buna buna.

Stiti cum se poarta unghiile anul acesta ( rotunde, patrate, ascutite )?

Funda.

Răspuns Câştigător
| SaschaM a răspuns:

Vezi intrebarea asta si raspunsul meu http://www.tpu.ro/......poarta-si/

5 răspunsuri:
| RDariaa a răspuns:

Buna. Destul de scurte si putin rotunjite. Sper ca te-am ajutat! ^^

| Pufffx a răspuns:

Depinde ce fel de unghii daca te referi la cele cu gel te pot ajuta pentru ca eu lucrez la un salon si pun unghii forma lor de obicei ar trebui sa fie patrate pentru cine are formatu la unghie mai lat prefera forma rotunda, clientele mai tinere prefera pe cele ascutite adica stileto.Depinde foarte mult de ce model vrei sa alegi. Spune-mi din ce oras esti ca te pot ajuta mai mult.

| SkrillexS explică (pentru Pufffx):

Ma refer la unghii naturale.

| Rusu_Adina_1986 a răspuns:

patrate

| CoOlGirlz a răspuns:

Cat de cat ascutite.