| Klover a întrebat:

Cam cati metri de material mi-ar trebui pentru o rochie lunga tinand cont ca am 1, 70 inaltime? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inaltimea ta de la umeri in jos pana unde vrei sa fie de lunga. Daca iti iese 1, 20 (dau exemplu) si materialul este simplu iti trebuiesc 2, 5 metri. Daca materialul este dublu lat iti trebuie cam 1, 3 metri deoarece mai trebuie si tivit materialul.

| Klover explică (pentru Salontanul):

De la umeri in jos am 1, 43 iar materialul este dublu lat. Imi ajung 2 metri?

| Salontanul a răspuns (pentru Klover):

Da. Mai mult ca sigur. De acolo iti iese si o haina.

| Klover explică (pentru Salontanul):

Ok, multumesc mult! happy

| Salontanul a răspuns (pentru Klover):

Si eu multumesc!