| idk40 a întrebat:

Bună, cam eram mică aveam o problemă cu spălatul pe față, așa ca de la 7 ani aveam față plină de coșuri. Acum am 14 ani și vreau neapărat să să știu cum să scap de ele. Dau fundiță.

2 răspunsuri:
| anonimspecial a răspuns:

Du.te la dermatolog

| AnaMaariaa1996 a răspuns:

Acneea este o problema specifica varstei. Si eu,, sufar'' de aceasta problema chiar daca am 18 ani. Dar poti merge totusi la un dermatolog pentru ati da un tratament pentru ameliorarea problemei dar nu o poti,, vindeca'' complet acum. Acneea va disparea in timp, nu stiu exact varsta, dar dupa 16 17 ani acum depinde si de ten. Sunt persoane care nu au niciun,, cos'' altele care au.