| bbnnmm a întrebat:

Care arată mai bine pentru inelul de logodnă: aurul galben sau aurul roz?

7 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Eu mereu am acordat prima data atentie design-ului, rareori nuantei exacte. Pe tine nu te intereseaza cum arată? Ce forma are? Nuanta e ultima dintre grijile tale!

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde doar de preferinta iubitei tale!
Vezi ce culoare prefera ea la bijuterii.
Eu de exemplu, prefer aurul alb.

| Lioana a răspuns:

Nu imi place aurul roz. Parca nici nu ar fi aur ci alt metal.
E mult mai frumos aurul galben.

| WaterDrop a răspuns:

Actul de divort cand pleci cu jumatate din averea lui laughing

| gothicbat a răspuns:

Depinde acum și de cum arată inelul respectiv.
Totuși, tu te logodești, tu știi - sau ar trebui - ce preferințe aveți tu și logodnicul, nu contează părerile externe.

| Ioana67899 a răspuns:

Alb

| andreaa07 a răspuns:

Eu cred ca arata mai bine aurul galben