| diaa a întrebat:

Buna :*. Care dintre voi a folosit acea pasta de dinti la care ii tot face reclama de o vreme : Blend-a-med 3D white pearl? Nu stiti, da rezultate de albire asa cum se spune sau nu e prea eficienta si daca da in cat timp s-a vazut efectul la voi? Multumescbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| iuandfto a răspuns:

Am vazut la emisiunea,, Medicii,, depe Kanal D ca nu exista nici o pasta de dintii care sa-ti albeasca dinti. Albirea propriu-zisa se face in cabinetul stomatologului iar daca vrei sa-ti menri dintii albi poti sa utilizezi pasta de dinti din aceasta. happy

3 răspunsuri:
| beka a răspuns:

Eu am incercat prima data dintr-o revista, era foarte bunaaaa.si d cateva saptamana mi-am luat din magazin, sincer iti zic ca ii minunata, dupa prima spalare o s ai niste dinti asa d curati, nu stiu cum sa-ti explic,,, dar s simte asa fain cand dai cu limba si chiar s vede efectu dupa 4-5 spalari:X

| mihaibrasov a răspuns:

Diferentele se vad cam in 1-2 saptamani. Eu am folosit-o, dar daca apoi n-o mai folosesti (sau nu te mai speli pe dinti regulat) se depune din nou tartrul pe dinti... Damn.

| BeatrICEBEA a răspuns:

Il folosesc de un an si da, da rezultate!big grin
Merita incercat!