| CristinaElena96 a întrebat:

Care e cel mai bun rimel care l-ati incercat pana acum pentru alungirea genelor?(de preferat sa se gaseasca in magazine)big grinMultumesc

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Toate cele de la Maybelline New York sunt geniale, plus ca au si formule waterproof, ca tot a venit vara happy
Incearca-le cu increde, sper sa te ajute :*

5 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

De la Shiseido.

| dianainsta01 a răspuns:

Toate de la maybelline, in special the rocket volum. nici essence nu sunt rele.

| Kristinnaaa a răspuns:

Bună, Cristina,

Și produsele Rimmel London sunt foarte bune, poți vedea aici niște review-uri. :)
http://sanduirina.com/......a-aceasta/

| lorelay2015 a răspuns:

Eu folosesc sexy pulp de la yves rocher

| mercyfulfate a răspuns:

Benefit - They're Real