| GeOrGy2110 a întrebat:

Ce rimel sa folosesc ca sa dau mai mult volum genelor?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
L*Oreal, cel pentru volum sau de la Chanel.
Pa, pa.

| iulikka a răspuns:

Super shock e cel mai bun

| miranda a răspuns:

Buna!
Incearca Maibeline New York - One by one.
Pa :*

| Roxana_2818 a răspuns:

Colossal de la Maybelline.

| Roxana_2818 a răspuns:

Colossal de la Maybelline, nu ar trebui sa-ti lipseasca din portfard

| Ildiz a răspuns:

Daca vrei sa iti si creasca, da-te cu ulei de ricin pe gene in fiecare seara inainte de culcare.in 2 3 saptamana ar trebui sa fie mai lungi... apoi intoarce-le cu un aparat de intors gene (costa cam 4 lei aprox ) si apoi da-le cu orice rimel tongue

| Catalinaaaa_4517 a răspuns:

Eu` una am genele foarte mici, si folosesc rimel "Super full", de la Avon :*

| Ely_8220 a răspuns:

hey! incearca :Mascara The Max Volume Flash e betonn face niste gene foarte voluminoase si accentuate

| FaraSperanta a răspuns:

Foloseste-l pe cel de la L'oreal Volume Millions, sigur vei fi multumita.Eu il mai am si pe cel de la Yves Rocher tot pentru volum si e varza pe langa celalalt big grin