| elena4ever a întrebat:

Ce rimel folositi?
Ce rimel credeti ca e mai bun pentru curbarea genelor?

10 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu folosesc de la Oriflame, sunt foarte bune http://ro.oriflame.com/search/index.jhtml?type=products&searchValue=rimel
Sunt reprezentant

| anamaria06 a răspuns:

Eu folosesc de la avon super curlacious sau super shock

| AnotherCatWoman a răspuns:

Rimel Yves Saint Laureant sau cele de la L'oreal.
Mai era, acum 100 e ani un rimel la Avon. Foarte bun, dar am uitat cum se numea si nici nu l-am mai vazut prin cataloage. Trist!

| Monicaツ a răspuns:

Eu folosesc Super Shock de la Avon de cand a aparut si, personal, sunt multumitawinking

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Eu nu folosesc rimel dar ştiu care sunt mai bune. Shock de la AVON şi Maybelline New York, dar am uitat cum se numeşte.
Baftă.

| anaanitaa a răspuns:

Maybelline new york :X

| MoReTtA a răspuns:

Rimmel maybelline new york

| kittyshor a răspuns:

Da postati si scorurile big grin ca si pe mine ma intere big grin

| Monicaツ a răspuns (pentru kittyshor):

Undeva la 20, 21 lei sau chiar mai ieftin.

| Undercover10 a răspuns:

Sunt doua de la Rimmel London de care sunt multumita: Volume Flash Mascara si Extra Super Lashhappy