| Oliver4200 a întrebat:

Care e diferenta intre crema depilatoare faciala si cea pentru corp?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cea facială e concepută in aşa fel încât să nu îți irite tenul față de cea de corp. E o diferență între ele, sunt concepute să acționeze diferit.

| WhiteLife a răspuns:

Cea pentru fata e făcută în asa fel încât sa ierte mai puțin și sa miroasă mai bine (pentru zone sensibile, cu puțin par, cum e fata). E și ceva mai scumpă și în ambalaje mai mici, în general.

| Felissa13Eden a răspuns:

Crema depilatoare faciala e strict pentru fata, intrucat pielea fetei e mai sensibila decat cea din restul corpului

| geobbyy a răspuns:

Una o folosesti pe fata si pe cealalta pe corp