| anonim_4396 a întrebat:

Este bine sa folosesti crema depilatoare pentru corp? cum se foloseste? multumesc.

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Pentru corp e facuta: la picioare, maini, zona intima, subrat.
o aplici crema cu o chestie nu cu mana sa fie gros stratu ca si cum ai unge un tort cu crema. Si lasi 5-10 minute scrie pe ambalaj oricum instructiunile si dupa aia dai cu un burete ud.
Fundită?big grin

1 răspuns:
| fluture156 a răspuns:

Nu stiu daca e bine de folosit dar nici rau nu face. O aplici si astepti cateva minute dupa care clatesti cu un burete. :*