| ao a întrebat:

BUNA! Cat de tare te doare cand te epilezi cu ceara la solan? E prima data

3 răspunsuri:
| adelinna21 a răspuns:

Depinde de zona unde vrei sa te epilezi.cu cat e mai sensibila cu atat doare.dar sa stii ca durerea este suportabila.si chiar se merita sa te faci cu ceara.dar daca vrei sa te faci pe picioare sau in alte parti fara intim ca este mai greu iti recomand sa iti cumperi un kit complet de epilat cu ceara si sa te faci singura..iesi si mult mai ieftin.eu mi-am comandat unul de 6 luni si sunt multumita.

| kim26 a răspuns:

Depinde cum suporti tu durerea. Pe mine de exemplu nu m-a durut atat de tare, pentru ca eram obisnuita cu epilatorul. dar daca te-ai facut cu lama, s-ar putea sa te doara

| Caramelll a răspuns:

Nu foarte rau, e o durere suportabila. Acum depinde si de cosmeticiana daca este rapida nu doare rau dar daca se misca incet o sa doara putin mai mult.