| overdose90 a întrebat:

Cum e sa te epilezi la axila cu ceara? Doare? As incerca o metoda gen epilator, ceara(adica sa tina mai mult) dar cu epilatorul doare prea tare...

Răspuns Câştigător
| Andreutsa25 a răspuns:

Prima data cu epilatorul este un pic dureros, dar nu foarte, adica poti sa rezisti. A doua oara nu mai ai nicio problema, crede-ma.Si mie imi era teama ca o sa ma doara dar am vazut ca nu este atat de groaznic happy Fa-ti curaj :*

2 răspunsuri:
| kr.mdy a răspuns:

Daca e mai mare firul de par, ia-l cu lama intai si mai lasa-l sa creasca apoi 3 zile si il iei cu epilatorul dar repede, nu stai pe ganduri, asa nu va durea prea tare.

| Arianna$ a răspuns:

Incearca se te epilezi cu ceara rece.Eu asa fac si nu ma doarebig grin!