| muffinpuffin23 a întrebat:

Buna! Câteva recomandări, de unde as putea cumpăra produse cosmetice de pe internet de calitate bună la un preț avantajos?

Răspuns Câştigător
| ilovemonkey a răspuns:

Notino sau Pink.Panda, eu de acolo mi le iau și sunt foarte mulțumită. Produsele sunt 100% originale.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De pe internet ai 99.99% sanse sa cumperi numai produse contrafacute, deci calitatea buna, nu exista pe internet!
Daca vrei produse cosmetice de calitate, le cumperi numai din magazine mari, care este reprezentant al fabricantului.

| muffinpuffin23 explică (pentru Violleta2022):

Nu neaparat....mai sunt si lucruri bune.

| zurick a răspuns:

Farmacia tei, bebe tei, doctor max

| muffinpuffin23 explică (pentru zurick):

Nu cred ca pot cumpara creion de ochi si ruj de la famacii...

| CRISTINAMIA a răspuns:

Notino. Ai multe branduri la diferite prețuri. Eu de acolo comand.