| Robert7186 a întrebat:

Care este cel mai bun internet acum?(calitate, pret, si cateva pareri sau avanteje)

1 răspuns:
| Generation22 a răspuns:

Pai eu am avut prima data un internet simplu de retea. Dar acum mi-am bagat RDS-RCS si e foarte avantajos platesti doar 50 Lei ( 500 de mii ) si ai si Cablu TV ( la cate televizoare vrei ), ai si telefon fix, si ai si Internet de amre viteza cel putin la mine trage cu minim 15 mega pe secunda. Sunt foarte multumit dai un ban mic si primesti 3 lucuri.