| Lra_Laura_1990 a întrebat:

Buna,caut de mult timp un site de produse makeup care cuprinde mai multe marci de ex: urban decay,kat von D,chanell,Dior,N Y X,Kiko,NARS, Laura Mercier,etc etc. Dar in cazul in care comand in cantitati mari,sa platesc mai putin, sau sa mi se faca reducere.Cred ca e un depozit in talia sau undeva,nu stiu exact si caut siteul de unde as putea comanda,sau poate stiti voi acesta, sau altul.Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Superlativ_Frumusete_1985 a răspuns:

Buna. eu stiu ca Strawberrynet. com mai au colaborari de genul, dar nu sunt din Italia, dar gasesti tot felul de branduri de renume.