| Altazaaar a întrebat:

Caut și eu o dietă de slăbit ce implică și exerciții fizice, aș fi recunoscătoare dacă m-ați ajuta!

Răspuns Câştigător
| Peachdelight a răspuns:

Daca dispui de bani eu zic sa ii comanzi cărțile lui Narcis Cernea. Acolo ai exact Rețete, ingrediente îți da mura in gura cum sa le faci și ai mese împărțite pe categorii depinde de ce îți dorești, menținere, slăbire sau creștere musculară iar la sfârșitul cărții sunt și exerciții fizice. Trebuie sa intelegem ca e foarte important atunci când slăbești sa slăbești din grăsime și nu din mușchi, corpul are nevoie de toti nutrienții pentru a lucra in parametrii normali. Nu sunt pro dietelor drastice...

5 răspunsuri:
| Nume6 a răspuns:

Intră pe grupul de Facebook fix la fix, au reușit multe persoane să slăbească cu ajutorul acelui grup.

| ValentinGabi a răspuns:

Eu îți recomand dieta cu vișine draga mea

| Peachdelight a răspuns:

Ah și încă ceva cred ca știi foarte bine ca dietele au efect eu-eu adică dai jos dar in scurt timp revenind la vechile obiceiuri ajungi sa pui chiar dublu pe tine. Sunt atâtea posibilități toti ce trebuie sa faci este sa îți accelerezi metabolismul bazal... adică prin alimentație sănătoasă corpul având nutrienții necesari corpul tău in stare de repaus arde mai multe kcalorii. Citește eventual despre chestia asta... sau daca chiar vrei o dieta ți-as recomanda dieta Rina unde ai exact gramaje și mănânci un anumit tip de grupa pe zile. Aia măcar nu te înfometează.

| Peachdelight a răspuns (pentru Peachdelight):

Efectul eu-eu. Autocorectorul tâmpit.

| Peachdelight a răspuns (pentru Peachdelight):

In fineee înțelegi tu. Văd ca tot așa se pune laughing))))