| andra1223 a întrebat:

happy Ce cadou as putea sa cumpar unui baiat pentru majoratul sau? M-am gandit la un tricou si un ceas, dar as avea nevoie si de alte idei big grin

6 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

I-ai o narghilea de exemplu sau o tigare electronica, un pistol ear soft, telefon, Acum nu am idee depinde si ce caracter are baiatul respectiv si depinde ce necesitati are.

| MatiesIonut152212 a răspuns:

Afla ce echipa de fotbal iubeste, si i-ai un tricou (nici un barbat nu rezista) sau daca nu îi place fotbalul, cumpara-i ceva ce îi place (afla tot mai multe despre el) Sau daca nu, cumpara-i o amantalaughing bafta

| andrei47 a răspuns:

Un lantisor sau o bratara, dar de argint nu de aur, sau cumpara-i ceva gen ''gluma'' cu a facut o prietena, a luat pentru un baiat o carte despre sex, pretectie cu ajutorul prezervativelor, etc..., sau cumpara-i o camasa cu tricou cum sunt in mall-uri.Bafta.

| didicriss a răspuns:

O pereche de blugi o camasa un tricou sau produse cosmetice gen ceara de par gel gel de dus ceva mai deosebithappy

| Cosmin13 a răspuns:

Ei bine e la majorat,implicit ca o sa aiba nevoie de ceara de ras, si poate si un aparat de ras, si poate si un parfum, sau accesorii, cum ar fi bratari sau un lantisor, etc

| MatildaPetrini a răspuns:

I-ai un ceas. Va fi foarte dragut. Si de cite ori se va uita la ceas, isi va aminti de tine. E un avantaj happy