| aliiina16 a întrebat:

Vineri este majoratul iubitului meu si nu prea am idei pentru cadou. M-am gandit la un ceas, pentru ca ii plac foarte mult. Voi ce parere aveti? Alte idei?

Răspuns Câştigător
| blondyna9o a răspuns:

Atunci fa-i o perna sau o rama foto sau un album foto cu voi doi happy Alte idei nu stiu happy

7 răspunsuri:
| DiazAndreea a răspuns:

Se spune ca ceasul aduce despartirea...bine ca nu cred, dar mai bine altceva. poti sa i iei o bratara.

| blondyna9o a răspuns:

Fa-i ceva original. Un tort de fructe sau tort de ciocolata si pe el sa scrii La multi ani! si Te iubesc! Pentru multi conteaza sa fie ceva din inima si facut de tine, decat un ceas scump. Parerea mea happy Multa bafta si La multi ani

| aliiina16 explică (pentru blondyna9o):

Oricum tort ii iau...dar vreau ceva care sa aiba amintire de la mine.

| TomaTamaraTania a răspuns:

Daca stii ce-i place mai bine. Un ceas este un cadou frumos. La fel si un parfum, o bluza, un tricou cu echipa lui preferata, o pereche de casti (de ex. Beats by Dr. Dre daca vrei sa cheltui mult). Depinde ce-i place lui.

| Zanatare a răspuns:

Eu iti sugerez sa-ti urmezi instinctul. Tu il cunosti cel mai bine, deci nu ar trebui sa intrebi strainii. Poti, la fel de bine, sa-i intrebi pe prietenii lui.
big grin

| aliiina16 explică (pentru Zanatare):

L-am intrebat pe fratele lui si mi-a zis ca sigur o sa ii placa.