| DeeaNegrea a întrebat:

Ce sa ii cumpar unui baiat pentru majoratul lui? Mentionez ca ma inteleg bine cu el, dar nici nu suntem prieteni foarte foarte buni. M-am gandit la un ceas, dar nu prea poarta ceas.

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Un tricou personalizat. La agentiile de publicitate iti pot scrie aia orice pe el si e undeva de la 15 lei in sus.

| imiplacemov a răspuns:

Un ceas ar fi o bune idee. Dar daca nu poarta poti lua o bratara de aur sau argint, depinde ce ii place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine dai banii pe care i-ai da pe un ceas care s-ar putea nici sa nu-l poarte, pana la urma mai bine te bucuri de bani ca stii tu ce sa faci cu ei laughing