| CClaudette a întrebat:

Buna!happy
Ce crema imi recomandati sa folosesc inainte de aplicarea machiajului.
Nu obligatoriu crema, ceva protector sau hidratant ( ten mixt / uscat ).
Fundita!

Răspuns Câştigător
| AlexandraaNST a răspuns:

Daca doresti ceva simplu si mai ieftin crema hidratanta de la bioten, eu una folosesc de la elmiplat, pentru inperfectiuni, este buna si ca baza de machiaj, si ma ajuta si in anlaturarea micilor imperfectiuni:*

8 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Inainte de a incepe machiajul fetei, trebuie sa te demachiezi (la fel cum te demachiezi si seara): gel de curatare, lotiune tonica si crema hidratanta. Aceste produse trebuie sa fie specifice tipului de ten. Poti folosi produse de la Nivea, Gerovital, Clean & Clear etc. Sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat
| IsJustMe007 a răspuns:

La mine cea mai buna crema e cea de la nivea. e o crema simpla pentru orice tip de ten care merge f bine!

Răspuns utilizator avertizat
| adda004 a răspuns:

Cred ca ai mai auzit de asta in filme: acea masca cu avocado si cu castraveti.Crema pe care o folosesc eu este DOVE. dar daca vei folosii ce tiam spus ei trebuie sa ai si un pal cu volul frumos: date prima oara cu bere pe par, clatestete si apoi date cu sampon:X multumesc :*