| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Ce culoare de oja credeti ca mi s-ar potrivi, am pielea alba, si nu imi plac culorile inchise.
Funda.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| daydreamer a răspuns:

French-ul e foarte dragut; daca nu, as zice un roz pal sau argintiu.

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Hmm.
incearca un roz piersica este placut.
sau nuante de bej.
iti recomand culori mate.
daca doresti, poti opta pentru french-ul clasic (alb)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu roz, bleu cred ca ti-ar sta bine sau oja de culoarea pielei thinking

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Crem, manichiura fran'uuzeasca, nuanta fildesului, bleu deschis

| helen45132 a răspuns:

Salut, eu cred că ți s-ar potrivi aceste culori:alb-newspaper nails dacă dorești, roz deschis, dacă îți place albastrul încearcă și cred că un violet deschis tot n-ar strica. Pielea mea tot e deschisă la culoare și dându-mâ cu ceva de genul ăsta îmi stă. În fine, vezi tu, căci răspunsuri la sigur vor mai fi, succes și o zi bunăwinking

| DSabb a răspuns:

Hei buna :* Pai. albastru deschis, verde deschis, nuante de roz, mov deschis, rosu aprins e dragut, bej, crem etc dar mai la indemana este manichiura frantuzeasca pentru ca o poti asorta la orice imbracaminte si nu este greu de facut.happy

| Mariiuca112 a răspuns:

Roz, rosu, galben, french, verde, mov deschis.

| rebeca7599 a răspuns:

Daca ai o piele foarte deschisa la culoare, poti opta pentru nuante mai pale, de roz, piersica, bleu deschis, culoarea pielei, alb, un portocaliu foarte deschis, violet mai transparent sau bej. Purtand culori inchise pe o piele alba, contrastul va fi prea mare si vei avea un usor aspect "vampiric".

| Amiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Roz deschis, porocaliu deschis, manichiura frantuzeasca(maro foarte deschis+alb). culori calde, deschise happy

| RossettaR a răspuns:

Un mov deschishappy!