| Tza_Aly_1997 a întrebat:

Sunt nesigura in alegerea culorii vopselei pentru ca am 3 care imi plac si de aceea am decis sa va cer voua parerea.Eu sunt vopsita cu culoarea castaniu auriu.Culoarea tenului meu nu este nici prea inchisa nici prea deschisa si culorile care imi plac sunt : blond cenusiu deschis, castaniu auriu(aceeasi culoare) si saten inchis.Care credeti ca mi s-ar potrivi? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| redrosegirl a răspuns:

Buna! Ramai la castaniu auriu sau daca vrei poti incerca si culori noi.Eu iti recomand un roscat aramiu! e o culoare superba love struck! Te-am pupat kiss

4 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Hello♥! Cel mai bine intr-adevar ti-ar sta cu saten inchis sau castaniu auriu. Ti se potrivesc bine rau de tot. Bafta, funda? :*

| PaintedGalaxy a răspuns:

Trebuie sa iti placa tie, nu celor din jur! Sfatul meu e sa alegi culoarea cea mai apropiata culori tale naturalewinking

| PaintedGalaxy a răspuns:

Trebuie sa iti placa tie, nu celor din jur! Sfatul meu e sa alegi culoarea cea mai apropiata culori tale naturalewinking

| DellyEllyPuP a răspuns:

Saten inchis merge cel mai bine.