| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

Ce culori se poarta anul acesta?

Răspuns Câştigător
| alexutzzamarya a răspuns:

Corai(un fel de portocaliu deschis) si culorile aprinse-exista roz aprins, verde aprins, portocaliu aprins si galben aprins big grin

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Neonul si nuantele pastelate...dar mie sincer mi s-a acrit de toate pitipoancele cu neon...mai bine port cv cu care ma simt eu bine si original decat sa nu ma deosebesc de restul cocalarelor.

| zxcxzxc a răspuns:

Anul acesta se poarta culorile aprinse rozul apris, galbanul acela verzui aprins.....in general culorile care iti scot ochii si te pun in evidenta! dar nu uita sa fie aprinshee hee

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Din cate vad se poarta vara asta foarte mult culorile neon:
verdele neon si in special portocaliul
Dar sunt la moda si modelele inflorate de culori neon sau nuante calde de crem si ciocolatiu.

:xExemple:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Incearca si tu! Te pup dulce : *!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coraiul se poarta mult.

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Se poarta culorile tipatoare, iar daca nu iti plac sau nu areti binecu ele se mai poarta si cele florale

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSteps a răspuns:

Buna! Se poarta foarte mult in aceasta vara 2012: Albastru, rosu si galben.Cu alta exprimare: culoriile steagului romanesc big grinD

| Sorin24 a răspuns:

Portocaliu=culoarea norocului
Verde=tot culoarea norocului
big grinD

| teadorr a răspuns:

Culorile neon. :*

| Camiii a răspuns:

Buna. Again. Culorile foarte deschise. Galben fosforescent roz fosforescent si un albastru cat se poate de inchis.