| anonim_4396 a întrebat:

ce culori se poarta anul acesta?happy

Răspuns Câştigător
| TraficantaDeFunde a răspuns:

In anul 2011, tendintele de culoare ofera o mare varietate de culori pentru a alege deoarece, culorile sunt menite pentru a se potrivi noilor tendinţe de moda. Alb, rosu aprins, bej, roz pal şi luminos, galben neon, negru, bleumarin, verde, gri şi tonuri de maro sunt nuanţele acestui sezon.
Succes

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Am citit intr-o revista, ca sezonul acesta se poarta galbenul.
O zi buna!

| ღNameღ a răspuns:

Asta nu stiu.Dar mie imi face cu ochiul culoarea vede anul asta.
Succes!

| publikkul a răspuns:

Culorile care iti plaac si care se combina cu ochii, parul, etc la tine. poarta sanatos happy happy funda?
YeP

| Denișaaabaahhșoh a răspuns:

Turcoaz si albastru.

| Razvan_4367 a răspuns:

Roz si rosu (asa cred)big grin