| ade2998 a întrebat:

Ce culori se poarta anul asta?

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Porti ce culori ai tu chef, iauite dom'le, port ce vrea societatea sau ce imi place? straight face

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| Solsagan a răspuns:

Galben-muc
Roz-lin-dic

| ade2998 explică (pentru Solsagan):

Sincer eu te-am întrebat destul de frumos. Si tu puteai sa răspunzi la fel.

| AdeeMaria a răspuns:

Portocaliu,galben,albastru deschis, roz, alb, verde deschis si crem. :d
In special culorile deschise. :*

| dracusorvoinic a răspuns:

Rosu.big grin

| scumpikasmyle a răspuns:

In acest an sunt la moda culorile ce mai deschise și clorile curcubeului! SPER CA AM FOST DE AJUTOR big grin

| Josseffina a răspuns:

Anul acesta de poarta o paleta intreaga de culori. de la pastelate la inchise.
La culorile tari se poarta in special verdele smarald happy

| Danutmiszovits a răspuns:

Rosu

| Ștefii06 a răspuns:

Ăăăăă... sincer, nu știu să îți spun exact big grin. Dar poți căuta pe Google, și sigur o să îți dea un răspuns concretwinking.