| Crisstina a întrebat:

Nu am folosit deodorant cu bila de la avon pana acum si as vrea sa`mi spuneti daca sunt bune sau nu. Ms

10 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Sunt bune

| Crisstina explică:

Eu de obicei folosesc Rexona spray. nu am folosit deodorante cu bila si am auzit de maimulte ori ca nu sunt asa bune cele cu bila. m`ar tenta sa incerc, de aceea am cerut pareri, nu vreau sa arunc banii aiurea happy

| Ambassaderåd a răspuns:

Eu sincer nu-ti recoamnd cel cu bilawinking... pateaza hainelewinking

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Da, sunt bune, si miros frumos,
dar de ce nu incerci mai bine pe cele de la niveahappy?
alea sunt si mai bunelove struck

| deea_5125 a răspuns:

Eu folosesc si sunt bune...la mine actioneazawinking

| fluffee a răspuns:

Personal, nu folosesc deodorante cu bila, de la nicio firma. Le-am incercat, insa nu sunt multumita de ele. Imi dau o senzatie urata... Ca anti-perspirant prefer spray-ul, in general de la Dove. Sunt foarte Ok.

| NoSwear a răspuns:

Sunt bune, am si eu, dar nu de la AVON. Imi plac mai mult cele cu bila decat deodorantul normal, dar acum fiecare cu preferintele lui. Eu cred ca ar trebui sa incerci, sa vezi cum este caci nu strica.
PS. Daca iti cumperi unul, cumpara-ti ceva FRESH. si acela care se pastreaza toata ziua.adica sa nu te dai de 3 ori cu el pe zi, ci doar o data. Sper ca ti-am fost de ajutor si astept sa imi zici care este parerea ta despre deodorantul cu bila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt foarte bune tile recomand, folosestele cu incredere

| roxx_5565 a răspuns:

Sunt bunee

chiar foarte
eu am avut 3

pur blanca jf si inca unu`
nu mai stiu sigur numele

si
luna trecuta am luat de la metropolitan si nu imi place deloc

Pt ca se lipeste subbratul dp ce iti daiangry
si nu trece chestia astaangry
miros ff frumos dar totusi`at wits' end

| mary_3061 a răspuns:

Da sunt ff bune dar nu toate, eu folosesc incandessence, perceive, dar sunt la fel de bune si far away, little blak si chiar si jf, cele de la senses nu sunt grozave