| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

ce fel de tunsori se poarta anul acesta(parul lung, scurt)Daca se poate si niste site-uri sau poze.
Funda

4 răspunsuri:
| NinaParadise a răspuns:

Heii! Uite aici un site cu tunsori care se poarta (si pentru par lung, si scurt si mediu) : http://www.lyla.ro/tunsori/.
Ai in + si diverse tratamente pentru un par mai sanatooos!

| Florentinaflorry a răspuns:

Personal, eu am avut parul lung pana acum cateva luni. Nu strica sa incerci ceva nou. La mine la scoala se poarta ori mediu filat, tunsoare bob tu alegi. Pup!

| paty2000eu a răspuns:

Daca ne gandim bine vine primavara si vara. Dupa cum stii este cald afara iar eu tias recomanda o tunsoare cat mai scurta sau poti sa il prinzi in coada sau in coc parul. FUNDA?