| BiancaDenisa a întrebat:

Ce tunsori moderne se poarta anul acesta?
Am vazut foarte multe fete tunse scurt sau par lung si cu breton lung pe o parte.Care sunt totusi cele mai potrivite tunsori care sa fie si la moda? Am 14 ani, parul des si lung si vreau sa-i dau o forma mai moderna, mai ales ca nu m-am mai tuns de 1 an.
PS: nu vreau par mai scurt de umeri! happy
dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Pufulete456 a răspuns:

Eu sunt tunsa in scari si se termina in V si cu breton pe o parte filat si desigur si el in scari happy dar la mine nu se prea cunoste ca se termina in V fiindca am parul putin ondulat tongue.Eu te-as sugera sa nu iti faci in bob fiindca daca nu o sa iti stea bine o sa te chinui cu el ..iti vorbesc din propria experientawinkingSper ca te-am ajutat cat de cat happy

| BiancaDenisa explică (pentru Pufulete456):

Chiar m-ai ajutat, pentru ca asa ma gandeam si eu sa ma tund happy dar sa se termine rotunjit, nu in V ca in V l-am mai avut laughing mersi mult :*

| Pufulete456 a răspuns (pentru BiancaDenisa):

Si mai bine in rotunjitwinking

8 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

O tunsoare care iti place mai mult, si care ti se potriveste

| ElleElenaElle a răspuns:

Depinde de forma fetei trebuie sa te avantajeze.

| RanyaRa a răspuns:

Incearca o tunsoare care ti se potriveste si la forma fetei, insa un bob lung (nu mai scurt de umeri) se potriveste oricui si este in trend chiar acum. A revenit moda romantismului. Sper ca te-am ajutat.

| piersicuta9000 a răspuns:

Incearca sa te tunzi lin, eu m-am tuns asa si ii fain, si mai ales ii pana la umeri!